Vahide Gördüm Kimdir | Mersin Sohbet, Mersin Chat, Sohbet, Chat

Www.MersinSohbet.Net Sohbet Chat Odaları Hoşgeldiniz

Vahide Gördüm Kimdir

Büyük begeni ile izlenen Muhteşem Yüzyil’da Meryem Üzerli’nin Almanya’ya gitmesiyle yeni Hurrem Sultan Vahide Gördüm oldu.

‘Tükenmişlik sendromu’ yaşayan Meryem Uzerli’nin Almanya’ya dönmesinin ardından “Muhteşem Yüzyıl”da Hürrem rolünü Vahide Gördüm üstlendi. Gördüm, ilk kez bu akşam yayınlanacak sezon finalinde seyirci karşısına çıkacak.

Yapımcı Timur Savcı’yla anlaşan Gördüm, yeni rolü için heyecanlı olduğunu belirtirken; “Görevi devralmış gibi hissediyorum, heyecanlıyım. Umarım izleyici de keyifle izler.” dedi.

Dizinin bu bölümünde; Hatice Sultan’ın planıyla kaçırıldığı anlaşılan Hürrem Sultan’ın nerede olduğu hakkında bir ipucu yakalayan Malkoçoğlu, izi takip edecek. Kaçırıldığı ve ölmediği bilinen Hürrem Sultan, saraya daha da güçlenerek geri dönecek. Ancak büyük bir acıyla karşılaşacak.

vahide

Ekranların sevilen dizisi Muhteşem Yüzyıl’da Hürrem karakterini canlandıran Meryem Uzerli, diziden olaylı bir şekilde ayrılmıştı. Bunun üzerine B planını devreye sokan dizi ekibi yeni sezonda Hürrem’i yaşlandırma kararı almış ve Uzerli’nin yerine Vahide Gördüm’ü getirmeye karar vermişti.

Yayınlanan son 2 bölümde ise Hürrem kayıplara karıştı.

Ta ki son bölümün son sahnesine kadar.

Son sahnede Hürrem’e hayat veren dublör arka plan görüntüsüyle ekrana geldi. Ekranda duyulan ses ise Vahide Gördüm’e aitti.

 

Şimdi dizinin izleyenleri merakla bir sonraki bölümde neler yaşanacağını bekliyor.

vahide-gördüm Vahide Gördüm Kimdir, Vahide Gördüm, Vahide Gördüm Resimleri, MuhtesemYüzyil.

Bu İçeriği Paylaş: Twitter | Facebook | Email

Vahide Gördüm Kimdir Yorumlar

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Vahide Gördüm Kimdir Etiket

Google, Yahoo ve Bing gibi arama motorları üzerinde Chat | Sohbet | Sohbet Odaları | Mersin Sohbet | Mersin Chat gibi kelimeler başta olmak üzere öncü durumdayız ve sohbet servislerini layığıyla kullanıcılarımıza sağlıyoruz.

Mersin Sohbet | Mersin Chat

Mersin Sohbet Siteleri