O Ses Türkiye Yarışma Jüri İsimleri | Mersin Sohbet, Mersin Chat, Sohbet, Chat

Www.MersinSohbet.Net Sohbet Chat Odaları Hoşgeldiniz

O Ses Türkiye Yarışma Jüri İsimleri

  O Ses Türkiye yarışmasına süpriz bir isim katıldı. Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu  O Ses Türkiye yarışmasına Ebru Gündeş de katılmış oldu.

ebru-gündeş Star tv ekranlarında tekrardan izleyicileriyle Eylül ayında başlıycak ve rekorlar kıran ‘ O Ses Türkiye ‘ yarışmasına süpriz bir şekil de katılan Ebru Gündeş’in çok mutlu olduğu görüldü.

Acun Ilıcalı’nın uzun süreden beri Ebru Gündeş’i tanıdığını ama herhangi bir projede beraber çalışmadığını, ve şimdiki yeni  başlıyacak  O Ses Türkiye  yarışmasın da Ebru Gündeş ile çalışacağı için baya mulu olduğunu dile getirdi.

O Ses Türkiye yarışması tekrardan Star tv kanalında izleyicileriyle buluşacak.

O Ses Türkiye ailesine katılan Ebru Gündeş’inde yenı proğramında Jüri üyeli yapaçağı  O Ses Türkiye yarışmasını daha öncede  çok yakında takip ettiğini ve ekib çalışan arkadaşların yabancı kişiler olmadığını ve çok mutlu olduğunu dile getirdi.

o-ses-türkiyeAcun Ilıcalı, Hülya Avşar, Murat Boz, Mustafa Sandal, Hadise ve Ebru Gündeş’in bir arada toplanıp güzel bir yarişma proğramı olacak olan o ses türkiye yarışma ‘sına katılım gün geçtikce başvurular çogalmaktadır.

O Ses Türkiye’nin yeni jüri üyeleri gerçekten bu sene yepyenı keyif dolu bir izleyici kitlesine Hakim olacaklar.

Türkiye’nin en iyi yarışması oalrak seçilen o ses türkiye tekrarda Star tv ekranlarında izleyicileriyle Eylül ayın’da buluşacak.

Ebru Gündeş’inde katılımıyla artık dahada güçlenmiş yeni kadrosuyuyla bakalim bizleri ne gibi süprizler beklieyecek ilerliyen günler de bunlarıda görcez.

Proğram yapımcısı Acun Ilıcalı ‘nın o ses türkiye yarışmasına ilerliyen günlerde başka süpriz adaylarında olabileçeğini dile getirdi.

 

Bu İçeriği Paylaş: Twitter | Facebook | Email

O Ses Türkiye Yarışma Jüri İsimleri Yorumlar

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


O Ses Türkiye Yarışma Jüri İsimleri Etiket

Google, Yahoo ve Bing gibi arama motorları üzerinde Chat | Sohbet | Sohbet Odaları | Mersin Sohbet | Mersin Chat gibi kelimeler başta olmak üzere öncü durumdayız ve sohbet servislerini layığıyla kullanıcılarımıza sağlıyoruz.

Mersin Sohbet | Mersin Chat

Mersin Sohbet Siteleri