Mehmet Ali Birand Haberleri | Mersin Sohbet, Mersin Chat, Sohbet, Chat

Www.MersinSohbet.Net Sohbet Chat Odaları Hoşgeldiniz

Mehmet Ali Birand Haberleri

 Usta haber yönetim ve sunuculugunu yaptigi KANAL D ana haber sunucusu Mehmet Ali Birand aramizdan ayrildi!

Kanal D Haber Grup Başkanı ve Ana Haber anchormenimiz, duayen gazeteci, sevgili Mehmet Ali Birand’ın aramızdan ayrılmasının üzüntüsü içindeyiz.

İşine ve sevdiklerine olan tutkusunu, hayatı dolu dolu yaşamasını her zaman örnek aldığımız, Türkiye’nin en önemli televizyon habercilerini yetiştiren Mehmet Ali Birand, hepimizin arkadaşı, sevgi ve saygı duyduğu bir büyüğüydü.

Mehmet Ali Birand’ı, yarın saat 10.00’da, uzun yıllardır çalıştığı Doğan TV Center’da yapacağımız törenle uğurlayacağız.

Türk medya dünyasının başı sağolsun.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Mehmet Ali Birand’ın vefatıyla ilgili, “Derin bir üzüntü duydum. Türkiye’nin başı sağ olsun” dedi.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Kanal D Haber Grup Başkanı Gazeteci Yazar Mehmet Ali Birand’ın vefatıyla ilgili yazılı bir açıklama yaptı.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün yazılı açıklaması şöyle:

“Mehmet Ali Birand’ın vefatından derin bir üzüntü duydum. Dünden bu yana devam eden umutlu bekleyişin ardından, bugün malesef Mehmet Ali Birand’ı kaybettik. Türkiye’nin başı sağ olsun. Mehmet Ali Birand, renkli kişiliği, kendine has üslubu, cesareti, bilgisi, tecrübesi, başarılı meslek kariyeri, yetiştirdiği değerli gazeteciler ve Türkiye’nin önemli meseleleri konusunda açık sözlülükle savunduğu fikirleriyle, sevilen, sayılan, yeri doldurulamayacak bir gazeteci ve haberciydi. Gazeteciliğin ve televizyon haberciliğinin sembol öncü ismi Mehmet Ali Birand, köşe yazıları, haber programları, dünya çapında ses getiren röportajları, yakın tarihimizi aydınlatan belgeselleri ve yazdığı kitaplarla, Türk basınında fark yaratmıştır. Yakından tanıdığım ve büyük değer verdiğim duayen gazeteci Mehmet Ali Birand’ı her zaman saygı, sevgi ve takdirle hatırlayacağız. Kendisine Allah’tan rahmet, Birand ailesine ve Kanal D ailesine, sevenlerine basın dünyamıza başsağlığı diliyorum.”

Başbakan Tayyip Erdoğan, Mehmet Ali Birand’ın ölümüyle ilgili şunları söyledi:

“Mesleğine tutkunluğu, çalışkanlığı ve üretkenliğiyle, meslektaşlarının yanı sıra, okurlarının ve izleyicilerinin de takdirine mazhar olan Sayın Birand, geriye bıraktığı eserleriyle daima seçkin ve saygın bir gazeteci olarak hatırlanacaktır.”

Show Tv haber daire başkanı Ali Kırca, yakın dostu Mehmet Ali Birand’a vedası izleyenlere duygusal anlar yaşattı!

Bu İçeriği Paylaş: Twitter | Facebook | Email

Mehmet Ali Birand Haberleri Yorumlar

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Mehmet Ali Birand Haberleri Etiket

Google, Yahoo ve Bing gibi arama motorları üzerinde Chat | Sohbet | Sohbet Odaları | Mersin Sohbet | Mersin Chat gibi kelimeler başta olmak üzere öncü durumdayız ve sohbet servislerini layığıyla kullanıcılarımıza sağlıyoruz.

Mersin Sohbet | Mersin Chat

Mersin Sohbet Siteleri