Günlük Burç Yorumları | Mersin Sohbet, Mersin Chat, Sohbet, Chat

Www.MersinSohbet.Net Sohbet Chat Odaları Hoşgeldiniz

Günlük Burç Yorumları

28 Haziran 2013 burç yorumlarını sizler için hazırladık. Umarum bugün ki, burc yorumları sizleri sevindirecek ve güne iyi başlamanız acısından sizlere şans getirecektir.

burç Koç Burcu Özellikleri : 28 Haziran Koç burcu özellikleri şu sekil de sıralanmaktadır. Beklenmedik duygu değişimlerine açık olmalısınız. Sanki hayatınızın yönetimi elinizde değilmiş gibi hissedebilir, etrafınızda kadersel birçok olaya şahit olabilirsiniz. Lütfen duygularınızı kontrol altında tutun. Bu size başarıyı getirecektir.

280.6.2013 Boğa Burcu yorumu: Sosyal çevrenizde ve arkadaş ortamlarınızda insanlarla bir araya gelebilir, hiç anlaşacağınızı düşünmediğiniz insanlardan oldukca keyif alabilirsiniz. İsteklerinizin zıtı doğrultusunda hareket edebilirsiniz. Boga burc yorumu da bugünlük bu şekil  de ele alınmış.

İkizler Burc Yorumu: Bugün kariyerinizde ve iş ortaklarınızda kendi şansınızı kendiniz yaratabilirsiniz. Yalnız yaptıklarınız düşüncelerinizde örtüşmediğinden tepkılerinizle şansınızı fark etmeyebilirsiniz. Sizin için şanslı bir gün kaçırmayın.

28 Haziran 213 Yengeç Burcu yorumu : İlginç olaylar fazlasıyla ilginizi çekecek çünkü bu aralar kafanızı rahatlatmaya ihtiyacınız çok yüksek. Kadersel olaylara karşı sabırlı olmalısınız. Beklenmedik tepkilerden kaçının.

Aslan Burcu 28 Haziran 213 yorumu : Bugün eşinizin veya partnerinizin maddi durumuyla ilgili konularda beklenmedik olaylar gelişebilir ve siz de bu olayların farkında olmadan körükleyebilirsiniz. Konuştuklarınızla, yaptıklarınız birbirini tutmayacak.

 

28.06.2013 Başak Burc yorumu : Bugün özel yaşantınızda duygusallıkla hareket etmeyi tercih edeceksiniz. Bu güzel oluşumları eleştirel bakış açınızla bozmamaya ve fazla söylenmemeye özen gösterin. Gün içindeki gerginliklerden uzak durun.

28 Haziran 2013 Terazi Burc yorumu: Bugün iş ortamınızda ve çevrenizde duygu değişkenliğiniz fazla olaçağından etrafınızzdaki insanları şaşırtmayı başaracaksınız. Bir de geçmişte yaşadıklarınızı tekrar etme korkunuz olmasa verimli adımlar atabilirsiniz.

Akrep burcu 28 haziran 2013 yorumu : Aşk hayatınızda değişimleriniz fazla olacak. Romantik ve biraz daha vefakar etkileşimlerinizi, gereksiz mantık kullanarak yok etmemeye çalışın. Siz sezgilerin insanısınız.

28 Haziran 2013 Yay Burcu Özellikleri : Bugün aile hayatınızda oktaklaşa adım atmakta, sevdiklerinizle aynı anda hareket etmekte zolanabilirsiniz. Bilinmeyen konulara yaklaşımınız olumuz ve negatif olmamalı. Pozitif olun herşey güzel olacak ilerliyen günler de sizin için.

28 Haziran 2013 Öglak Burc Yorumu : Bugün iletişiminizde ve yakın çevre olaylarınızda değişiklik isteğinizle, sabırsız ve anlayışsız hareket edebilirsiniz. İş haşantınızdaki yanlış anlaşılmlara dikkat edin. Olumsuz tavırlardan kaçının.

burclarKova Burcu 28 Haziran 2013 Yorumu : Bugün, parasal konularda aklınız biraz bulanık ve karışık olbilir. Bu biraz da uzayan ve kangren olmuş parasal beklentilerinizden kaynaklanıyor olacak. Sakin olmayı becerirsenz, her şey sizin için daha güzel olacak, ve isteğiniz doğrultusunda işleriniz yolunda gidecek.

Günlük Burç yorumları. burc yorumu. burc yorumları. 28.06.2013 günlük burc yorumları.

Sıradaki Burcumuz ise son olarak balık burcunu ele alcaz.

Balık burcu günlük yorumu: Bugün hayata karşı duygusal tepkıler verebilirsiniz. İstek ve beklentilerinizi kısıtlamalı, her tür konu ve görüşe açık olmalısınız. Anlayışı elden bırakmayın.

 

 

 

 

 

 

 

Bu İçeriği Paylaş: Twitter | Facebook | Email

Günlük Burç Yorumları Yorumlar

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Günlük Burç Yorumları Etiket

Google, Yahoo ve Bing gibi arama motorları üzerinde Chat | Sohbet | Sohbet Odaları | Mersin Sohbet | Mersin Chat gibi kelimeler başta olmak üzere öncü durumdayız ve sohbet servislerini layığıyla kullanıcılarımıza sağlıyoruz.

Mersin Sohbet | Mersin Chat

Mersin Sohbet Siteleri