Google Pagerank Güncelemesi | Mersin Sohbet, Mersin Chat, Sohbet, Chat

Www.MersinSohbet.Net Sohbet Chat Odaları Hoşgeldiniz

Google Pagerank Güncelemesi

2013 Yeni Google Pagerank Güncelemesi, son zamanda webmaster’lerin merakla beklenti icindi olduklari, bu 2013 yeni Pagerank güncelemesi’nin ne zaman yapilacagi beklentisi icinde olduklaridir.

Bircok Forumlar’da görüyoruz Bugün Pagerank güncelemesi olacagi, yok Bugün degil yarin olacagi yok bilmem Mayis ilk haftasi yok, Mayis sonu yok su tarih’te bu Tarih’te olacagi gibi hergün, yeni basliyan bir günle google’de acaba Bugün Pr. Güncelemesi oldumu diye 24 saat yat kalk gözetledigimiz baktigimiz, google pagerank güncelemesi merakimiz nereye kadar devam edecek.

Pagerank beklentileri icinde olan bircok webmaster site sahibi gibi Arkadaslar’dan ziyade benim bir beklentim söyledir.

Alexa Degerinin düsmesi, sitemin google arama motorun’da ön sayfalar’da cikmasi, Index sayilarinin cogalmasi ve bununla gelecek hitler’in cogalmasi. Ne kadar cok konu nekadar cok index o kadarcok hit demek benim gözümde.

pagerank Google Pagerank güncelemesi olmadan önce genellikle google arama motorun’da kelimeler ve hitler arasi dalgalanmalar’dan olusan belirtiler den anlayabiliriz google yeni pagerank güncelemesi’nin ilk sinyallerini verdigini.

Ön siralardaki sayfalar’da olan sitenizin anahtar kelimesi bir bakmisinizi ilk 50 sayfa arasinda görünmüyor, panik yapmaniza gerek yok aceba sitem sandbox’a mi cezaya mi düstü? gibi kafalardaki soru isaretlerinizi atin. Google burda google robot text sayfalarinizi ve sitemap sayfalarinizi kontrol ettiginde pr. güncelemesini baslattigindan dolayi olusan dalgalanma’dan kaynaklanan bir durum. Burda telasa kapilmayip google pr güncelemesini beklemenizi tavsiye ederim.

Kaliteli ve iyi bir Pagerank degeri gelmesi icin, sitelerinizi özgün konu ve makaleler’le doldurunuz hedef kelimenizi belirtip  cok fazla saydidaki etiket girmeyiniz max: 2 etiket giriniz. Cok etiket girelim google arama motorun’dan hit gelsin deyipte sitenizi spam cezaya sürüklemeyiniz.

Calinti copy paste (c/p) dedigimiz kopyala yapistir olayindan kacalim. Kaliteli ve iyi bir Pagerank icin günlük organik bir sekil de güncel elinizle makale haberinizi yazmanizi tavsiye ediyoruz.

Pagerank ici cesitli Forum siteleri’nden Link degisimi Backlink calismalari yapabilirsiniz. Hacklink isin’den lütfen uzak durunuz.

Sitenizi google, alexa ve Ask Amazon ve Dmoz gibi kaliteli sitelere kayit edip, alexa tool’bar kullanip, alexa degerinizi düsürebilirsiniz.

Herkeze bol kaliteli Pagerank ve hit’li günler dilerim.

Sitemiz bir tanitim bir icerik paylasim sitesi’dir www.mersinsohbet.net sitemiz icerisinde yazmis oldugumuz konulari siteniz de kaynak göstermeden paylasabilirsiniz. Her hakki acik olup bütün webmaster Arkadalarimizin hizmetine sunulmustur.

Copyrgty @ since iki bin on üc (2013)

 

Bu İçeriği Paylaş: Twitter | Facebook | Email

Google Pagerank Güncelemesi Yorumlar

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Google Pagerank Güncelemesi Etiket

Google, Yahoo ve Bing gibi arama motorları üzerinde Chat | Sohbet | Sohbet Odaları | Mersin Sohbet | Mersin Chat gibi kelimeler başta olmak üzere öncü durumdayız ve sohbet servislerini layığıyla kullanıcılarımıza sağlıyoruz.

Mersin Sohbet | Mersin Chat

Mersin Sohbet Siteleri