Chat Odaları | Mersin Sohbet, Mersin Chat, Sohbet, Chat

Www.MersinSohbet.Net Sohbet Chat Odaları Hoşgeldiniz

Chat Odaları

Sevgili Mersin sohbet değerli kullanıcılarımız bugün söyle sizlere en iyi seviyeli ve ücretsiz chat sohbet hizmeti veren Türkiye’nin belli başlı bir kaç sitesi ile ilgili sizlere biraz bilgiler vermek amaçlı bu konumu sizlerle paylaşma gereği duydum.

Türkiye yazılı sohbet ve chat odaları  site sayısı oldukca fazla olmakla beraber neredeyse artık 20 Tl ve 30 tl host yani toplam 50 Tl. gibi komik bir ücret ile artık herkez bir chat sohbet yada ircd sahibi olabiliyor. Tabi bu mümkündür. Sonucta Türkiye de emek denen herhangi birşeyin önemi olmadığı için artık güzel web tasarımların kopyası yada benzeri alıntıları yetmemiş gibi birde içeriklerini çalmaları olayı son zamanda gözle görülür şekilde artmakdadır. Burda tabiy emek veren gecesini gündüzünü katan web tasarım yapan ücretli ücretsiz sitesine emek harcıyan ve hiç bir şekil de elini kolunu sallıyan sitenin tasarım ve içeriklerini alıp çalıntı yapan kopyala yapıştır copy paste olayı maalesef günümüz Türk webmasterleri için alışnkanlık haline gelmiş. Aslında ben buna çok karşıyım emek alın teri hırsızlığı asla olmamalı. Son zamanda google bunun önüne geçmek icin bir takım algoritmasında yeni değişiklil ve cezalar uygulasa bile manuel spam işlemi penguen ve panda gibi cezalar sonucu bir nebze olsa da bu cezalarla hak eden ve etmiyeni ayırabildi ise de, bunun yanında kurunun yanında yanı yaş sitelerin hakkı da yenilmedi diyemeziy. Google yaptığı bu algoritma değişiklikleriyle aslında olaylara webmasterlerın bakış acısı söyle idiy, google 2013 yılında ne zaman pagerank güncelemesi olacağı yöndendi. Ama bunu 2013 yılında 1 kere harici gercekleştirmedi.

Türkiye’de chat ve sohbet odaları denince aklımıza hemen Türkiye’nin en iyi sitelerini sıralıyacak olursak birinci sırayı Trsohbet, soyle, sohbet ve bunları bizimmekan gibi popüler siteler takip etmektedir. Tabi bu siteler hak ediyor hem yılların vermiş olduğu tecribe ve hem emeklerini asla boşa çıkarmıyan google aslında google arama motorunda ilk aramaya eşit en yakın kelime ve konuyu ön planda çıkarmak için yeni değişiklikler yapsa bile ama google arama motoruna chat sohbet yazıldığı sürece karşımıza bu kaliteli siteler çıkmakta. Umarım bizlerin de siteleri birgün google de 1.sırada yer alır, tabi bunu yapmak ve başarmak inanc ve tecribe bilgi paylaşım işidir. İnşallah bizler de sizlere kaliteli ve seviyeli google üzerinden 7/24 üyeliksiz ve ücretsiz bir şekil de sizlere kaliteli  ve sevgi saygı içerisinde sizlere sohbet kanallarımız üzerinde iyi ve keyif alabileceğiniz bir sohbet muhabbet kanallarımızda sizlere en iyi şekil de hizmet vermek amacıyla sizleri de sohbet odalarımıza davet ediyoruz. Kaliteli ve yeni arkadaşlıklar kurmak için sizler de chat odalarımıza giriş yapabilirsiniz. Sevgi ve arkadaşlık kalıcı dostluklar kurmak için sizleri de sohbet sitemize bekliyoruz.

Herkeze güzel eğlenceler diliyoruz.

chat-odaları

Bu İçeriği Paylaş: Twitter | Facebook | Email

Chat Odaları Yorumlar

Chat Odaları için 1 yorum yapılmış


murat
16. November 2013

ben mersinden murat yas 24 bayan kuaforuyum
mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 0506 4942008


Yorum yapın


Chat Odaları Etiket

Google, Yahoo ve Bing gibi arama motorları üzerinde Chat | Sohbet | Sohbet Odaları | Mersin Sohbet | Mersin Chat gibi kelimeler başta olmak üzere öncü durumdayız ve sohbet servislerini layığıyla kullanıcılarımıza sağlıyoruz.

Mersin Sohbet | Mersin Chat

Mersin Sohbet Siteleri