Akrep Burcu | Mersin Sohbet, Mersin Chat, Sohbet, Chat

Www.MersinSohbet.Net Sohbet Chat Odaları Hoşgeldiniz

Akrep Burcu

Akrep Burc ve özelliklerini sizler icin hazirlardik. Günlük Akrep burc yorumlari hakkinda daha detayli bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ortaklaşa işlerin maddi yanı üzerinde duracaksınız. Bu dönem beklediğiniz parasal destekler öne çıkarken yeni planlar peşindesiniz. Ancak tek başına karar vermekten çok uzlaşı içine girmelisiniz. Birtakım düşünde ayrılıkları zorlayıcı olabilir. Bir yandan da ortak giderlerin dikkatli incelenmesi gereken gelişmeleri izlemeniz gerekecek.

Maddi konularınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Bugün, Güneş para evinizi olumlu etkiliyor ve kazançlar konusunda güçlü destekler alacaksınız. Birikimlerinizi değerlendirmek isteyebilirsiniz.Yatırımlarınız konusunda size fikir verecek olan ailenizi, ön plana çıkarmalısınız. Yaşam kalitenizde traj yükselmesi yaşayacaksınız.

Görünürdeki gerçeklerin ardındaki şeyleri biraz incelemenizde fayda var. Arkadaş çevreniz vasıtasıyla tanışacağınız birisinden ani bir yaklaşım görebilir, bir yere davet edilebilirsiniz. Siz bir akrep kadınıysanız bugün bir erkek sizi baştan çıkartma gayretleri içine girebilir. Onun gerçek niyetini ilk anda hemen anlayabilirsiniz. Süregelen bir ilişkiniz varsa ya da evli bir bayansanız birlikte olduğunuz kimsenin çok istediğiniz bir davranışıyla karşılaşacaksınız.

Sinirleriniz biraz gergin. Özel hayatınızla ilgili kararlar almaktan uzak durmalısınız. Önemsemez bir tavırda çalışmanıza rağmen, işinizdeki başarınız herkesi şaşırtıyor. Çok tempolusunuz, ama işler bitene kadar hem siz, hem de çalışma arkadaşlarınız yeterince gerginlik yaşıyorsunuz.

Kartınız Zenginlik… Bugün hem gönlünüz hem cüzdanınız zengin. Aldığınız kararlardan asla taviz vermek istemiyorsunuz. Harcamalarınız biraz bonkörce.

Bu İçeriği Paylaş: Twitter | Facebook | Email

Akrep Burcu Yorumlar
Akrep Burcu Etiket

Google, Yahoo ve Bing gibi arama motorları üzerinde Chat | Sohbet | Sohbet Odaları | Mersin Sohbet | Mersin Chat gibi kelimeler başta olmak üzere öncü durumdayız ve sohbet servislerini layığıyla kullanıcılarımıza sağlıyoruz.

Mersin Sohbet | Mersin Chat

Mersin Sohbet Siteleri