2013 Survivor Yarışmasını Hilmi Cem Kazandı | Mersin Sohbet, Mersin Chat, Sohbet, Chat

Www.MersinSohbet.Net Sohbet Chat Odaları Hoşgeldiniz

2013 Survivor Yarışmasını Hilmi Cem Kazandı

2013 Survivor yarişma sonucu bitti, ve yarışma birincisi Hilmi Cem oldu. 2013 Survivor yaışmasında birinc olan Hilmi Cem kimdir, hilmi cem resimleri, hilmi cem survivor yarışması gibi merak ettiğiniz herşeyi bu yazı köşemizde bulabileceksiniz.

Hilmi Cem İntepe Adını star Tv’de yayınlanan yetenek sizsiniz türkiye adlı yarışmasında yakışıklığıyla ve muhteşem dansıyla özellikle Hülya Avşar’ın dikkatini çekmeyi başardı. Daha sonra Acun Ilıcalı, yarışmada derece alamayan Hilmi Cem’i 2013 survivor yarışması ‘na yarışmacı olarak çağırdı.

Hilmi Cem Kimdir : 1985 İstanlbul doğumludur. Küçük yaşlarda beri dans eden Hilmi Cem İntep şuanda Muğla’da yaşamaktadır. Yakışıklı ve güzelliğiyle şimdiden genc kızların gözdesi olan Hilmi Cem gercekten survivor final yarışmasını kazandı.

hilmi-cem

Acun heyecanı zirveye taşıdı. Helal olsun güzel bir final gecesi yaşandı. Ne geceydi dememek elde değil ama bir de şu reklamlar olmasaydı. Özellikle oylama oranlarını açıklayacağı o son reklam girmeseydi araya.. ben demiştim demek istemiyorum ama bildim işte şampiyon Hilmi cem

Bir Survivor’un daha sonuna geldik. Doyumsuz bir yarışma yaşattılar bize bazen sinir olduk bazen hak verdik ama onları anlamak mümkün olmazdı çünkü Survivor anlatılmaz yaşanır..   Geceye kavgalar barışmalar vtrler ve süprizler damga vurdu. Hülya Avşar , Arda Turan derken bir de bakmışız finale gelmişiz. Hadi artık açıkla Acun.. Acun reklamlardan sonra seyirciden özür dilemeyi unutmadı.. Acun heyecandan Hilmi Cem ve Doğukan’a ömür boyu mutluluklar dileyince herkes gülmekten kırıldı..   Survivor Oscarları’da çok konuşulacağa benziyor. En iyi klip Irmak   .En iyi gülen Bennu   En Hırslı Duygu   En komik Dağhan   En becerekli Doğukan   En güçlü Cengiz   En iyi taklit yeteneği Murat   En çok uyuyan Hilmicem   En iyi erkek dansçı Hilmicem   En hareketli Erhan   En iyi avcı Bozok   En iyi araştırıcı Nazenin   En iyi hakem Acun   En iyi bayan oyuncu Irmak

Bu İçeriği Paylaş: Twitter | Facebook | Email

2013 Survivor Yarışmasını Hilmi Cem Kazandı Yorumlar

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


2013 Survivor Yarışmasını Hilmi Cem Kazandı Etiket

Google, Yahoo ve Bing gibi arama motorları üzerinde Chat | Sohbet | Sohbet Odaları | Mersin Sohbet | Mersin Chat gibi kelimeler başta olmak üzere öncü durumdayız ve sohbet servislerini layığıyla kullanıcılarımıza sağlıyoruz.

Mersin Sohbet | Mersin Chat

Mersin Sohbet Siteleri