13.07.2013 Günlük Burç Yorumları | Mersin Sohbet, Mersin Chat, Sohbet, Chat

Www.MersinSohbet.Net Sohbet Chat Odaları Hoşgeldiniz

13.07.2013 Günlük Burç Yorumları

13 Temmuz 2013 günlük burç yorumları. Akrep burc yorumu, boğa burc yorumu, ikizler ve günlük bügun kı burclarınız hakkında olan biten ve sizi bekliyen süprizler neler? heğ beraber burcların özelliklerine birlikte bakalım ne dersiniz?

Sıradakı ilk burcumuz olan koç burcunun özelliklerine bakalım.

Koç burcu 13 temmuz 2013 yorumu

Önümüzdeki iki ay boyunca enerjinizi aile ilişkilerinizde ve ev hayatınızda harcayacaksınız. Sevdiğiniz insana veya birileriyle tartışmalar ve sürtüşmeler görülebilir. Evinizin güvenliğini ihmal etmemelisiniz.

2013-burc-yorumlarıBoğa burcu 13 Temmuz 2013 yorumu

İletişime dayalı işleriniz ile yakın çevre, akraba ve kardeşlerinize dayalı konularda mücadeleleriniz artacak. Sevdiklerinizle ve yakın çevrenizle iletişiminizde savaşcı ve sürtüşmeci tavırlardan kaçınmanız gerekiyor.

İkizler burcu 13 temmuz 2013 yorumu

Paraya dayalı işlerinizle ilgili alanlarda ve kazanımlarınızda, önünüzdeki dönemde mücadeleleriniz artacak. Mars para harcatmayı sevdiğinden özel hayatınıza dayalı harcamlarınız gündeminizde olabilir. Abartıya kaçmayın.

Yengeç Burcu Yorumu

Birkaç aydır üzerinizde hissettiğiniz yorgunluk ve enerji kaybı, yerini daha sağlam bir enerjiye bırakacak. Fiziksel gücünüzü yüksek tutmaya çalışmalısınız. Kaza ve sakarlıklara karşı kendinize dikkat etmeniz gerekiyor.

Aslan Burcu 13 Temmuz 2013 Yorumu

Mars, sizi kadersel olaylara doğru çekebilir. Enerjiniz düşük olacağından enfeksiyonel durumlara, alerjilere ve göğüs sorunlarına karşı dikkatli olmalısınız. Bu dönemde vitaminlerinizi almahı ihmal etmemeniz gerekiyor.

Başak Burç Yorumu

Bu dönemde sosyal alanlarınızda mücadeleriniz artabilir. Grupsal işlerde çalışma isteğiniz yüksel olacak. Çevrenizin lideri haline gelebilirsiniz. Geleceğinize yönelik adımlarınız bu dönem içerisinde hızlanabilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Kariyerinizde ve sorumluluklarınızda artış görülebilir. Kendinizi göstermekte mücadele etmekten zevk alacaksınız. Patronlarınız ve üstlerinizle ola iletişiminize özen göstermeniz gerekiyor. Alınganlıklardan uzak durmanız, sizlere her Zaman için çok kazandıracaktır. Onun için iş ve çvrenizdekilerle iyi geçinmeye çalışmalısınız.

Akrep Burcu Özellikleri

İki ay boyunca tüm hayatınızı ilgilendirecek işleriniz ön planla çıkabilir. Seyahat eğitim ve hukuk konularınızda artış görilebilir. Tanımadığınız veyaaz tanıdığınız insanlarla mücadeleleriniz olabilir. Tedbirli davranmalısınız.

13.07.2013 Yay Burcu Yorumu

Bu dönem banka, kredi, vergi, sigorta ve ortaklaşa giderleriniz alanında enerjinizi harcayacaksınız, Her türlü tehlikeli aktiviteden ve oluşumlardan uzak durmalısınız. Çok acil değilse ameliyat olmaktan kaçınmalısınız.

Oğlak burcu 13 temmuz 2013 yorumu

Karşı cinsi çekici bulacağınız bu dönemde, mevcut bir ilişkiniz varsa enerjinizi ilişkinize akıtakcasınız. Sevdiğiniz insanla veya varsa evliliğinizde birtakım tartışmalar ve sürtüşmeler görülebilir. Sinirlerinize Hakim olmalısınız.

Kova burcu yorumu

Yaklaşık iki ay boyunca çalışma koşullarınızdaki ve hizmet alanlarınızdaki mücadeleleriniz artacak. Enerjinizi sağlıgınızla ilgili alanlarda harcayacaksınız. Mide ve göğüs problemlerine karşı çok dikkatli olmanız gerekiyor.

 

Balık burcu 13 temmuz 2013 yorumu

Önümüzdeki iki ay boyunca aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili koşullar gibi alanlardaki mücadeleleriniz artacak. Karsı cinsi çekici bulacak, enerjinizi daha fazla alana ve özellikle de eğlenceye yaymak isteyeceksiniz.

13.07.2013 günlük burç yorumları da bu şekil de umarım burcunuz sizlere bol bol şans ve mutluluk getirsin.

 

 

Bu İçeriği Paylaş: Twitter | Facebook | Email

13.07.2013 Günlük Burç Yorumları Yorumlar

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


13.07.2013 Günlük Burç Yorumları Etiket

Google, Yahoo ve Bing gibi arama motorları üzerinde Chat | Sohbet | Sohbet Odaları | Mersin Sohbet | Mersin Chat gibi kelimeler başta olmak üzere öncü durumdayız ve sohbet servislerini layığıyla kullanıcılarımıza sağlıyoruz.

Mersin Sohbet | Mersin Chat

Mersin Sohbet Siteleri